Metrel - Meettang - Flexibele stroomtang
Brutoprijs
520,00
Metrel - Meettang - Flexibele stroomtang
Ons artikelnummer
4250539
Artikelnummer fabrikant
A1609
Type nummer
Flexibele stroomtang
EAN-code
3831063432296
Type stroom
AC
Tangbekopening
540 mm
Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter
Ja
Productomschrijving
A1609 STROOMTANG FLEXIBEL 3000
Metrel Stroomtang flexibel 3000/300/30A/1V, (fi 540 cm)
Stroomtang flexibel 3000/300/30A/1V, (fi 540 cm)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250539 |
| Artikelnummer fabrikant | A1609 |
| EAN-code | 3831063432296 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meettang |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | Flexibele stroomtang |
| Omschrijving | Metrel Stroomtang flexibel 3000/300/30A/1V, (fi 540 cm) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type stroom | AC |
| Tangbekopening | 540 mm |
| Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 305 x 180 x 130 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 520,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st