Metrel - Meettang - Mini stroomtang met ijzeren kern
Ons artikelnummer
4250420
Artikelnummer fabrikant
A1074
Type nummer
Mini stroomtang met ijzeren kern
EAN-code
3831063411550
Type stroom
AC
Tangbekopening
15 mm
Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter
Ja
Meetcircuitcategorie
CAT III
Max. spanning meetcircuitcategorie
3000 V
Productomschrijving
A1074 STROOMTANG T.B.V. LINE T
Metrel stroomtang A1074 bek 15mm t.b.v. Line Tracer MI2093
Stroomtang t.b.v. Line Tracer
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250420 |
| Artikelnummer fabrikant | A1074 |
| EAN-code | 3831063411550 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meettang |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | Mini stroomtang met ijzeren kern |
| Omschrijving | Metrel stroomtang A1074 bek 15mm t.b.v. Line Tracer MI2093 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type stroom | AC |
| Tangbekopening | 15 mm |
| Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter | Ja |
| Meetcircuitcategorie | CAT III |
| Max. spanning meetcircuitcategorie | 3000 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 144 x 59 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 259,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st