Metrel - Meettang - Stroomsensor
Ons artikelnummer
4250460
Artikelnummer fabrikant
A1287
Type nummer
Stroomsensor
EAN-code
3831063414070
Type stroom
AC
Tangbekopening
150 mm
Productomschrijving
A1287 STROOMSENSOR 30/300/3000
Metrel stroomsensor A1287 30/300/3000A batterij gevoed tbv.
Stroomsensor 30/300/3000A t.b.v. Metrel PQ meters
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250460 |
| Artikelnummer fabrikant | A1287 |
| EAN-code | 3831063414070 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meettang |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | Stroomsensor |
| Omschrijving | Metrel stroomsensor A1287 30/300/3000A batterij gevoed tbv. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type stroom | AC |
| Tangbekopening | 150 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 305 x 180 x 130 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 417,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st