Metrel - Meettang - Stroomtang met een ijzeren kern
Ons artikelnummer
4250411
Artikelnummer fabrikant
A1033
Type nummer
Stroomtang met een ijzeren kern
EAN-code
3831063421481
Stroommeetbereik/AC
0.2 - 1200 A
Type stroom
AC
Spanningsmeting/AC
Nee
Spanningsmeting/DC
Nee
Weerstandmeetbereik
Nee
Productomschrijving
A1033 STROOMTANG 1000A/1V T.B.
Metrel stroomtang A1033 1000A/1V bek 52mm t.b.v. MI28XX
Stroomtang 1000A/1V t.b.v Metrel PQ meters
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250411 |
| Artikelnummer fabrikant | A1033 |
| EAN-code | 3831063421481 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meettang |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | Stroomtang met een ijzeren kern |
| Omschrijving | Metrel stroomtang A1033 1000A/1V bek 52mm t.b.v. MI28XX |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Stroommeetbereik/AC | 0.2 - 1200 A |
| Type stroom | AC |
| Spanningsmeting/AC | Nee |
| Spanningsmeting/DC | Nee |
| Weerstandmeetbereik | Nee |
| Vermogensmeting | Nee |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Tangbekopening | 52 mm |
| Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 240 x 125 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 315,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st