Metrel - Spanningzoeker - MD106
Ons artikelnummer
4250566
Artikelnummer fabrikant
MD106
Type nummer
MD106
EAN-code
3831063424840
Spanningsmeetbereik
90 - 1000 V
Draaiveldrichtingaanduiding
Nee
Eenpolige fase-indicatie
Ja
Contactloze spanningsherkenning
Ja
Momentwaardegeheugen (Data Hold)
Nee
Productomschrijving
MD106 SPANNINGSDETECTOR MET OP TISCHE EN AKOESTISCHE INDICATOR
Metrel Contactloze Spanningsdetector MD106
Spanningsdetector met optische en akoestische indicator
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250566 |
| Artikelnummer fabrikant | MD106 |
| EAN-code | 3831063424840 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spanningzoeker |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | MD106 |
| Omschrijving | Metrel Contactloze Spanningsdetector MD106 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spanningsmeetbereik | 90 - 1000 V |
| Draaiveldrichtingaanduiding | Nee |
| Eenpolige fase-indicatie | Ja |
| Contactloze spanningsherkenning | Ja |
| Momentwaardegeheugen (Data Hold) | Nee |
| Achtergrondverlichting LC-indicatie | Nee |
| Stroomvoorziening | Batterij |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Lengte | 155 mm |
| Bruikbaar in de regen | Ja |
| Doorgangstest | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 160 x 45 x 45 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st