Metrel - Spanningzoeker - MD126
Ons artikelnummer
4250570
Artikelnummer fabrikant
MD126
Type nummer
MD126
EAN-code
3831063425205
Spanningsmeetbereik
90 - 1000 V
Draaiveldrichtingaanduiding
Ja
Eenpolige fase-indicatie
Ja
Contactloze spanningsherkenning
Ja
Momentwaardegeheugen (Data Hold)
Nee
Productomschrijving
MD126 CONTACTLOZE SPANNINGS- E N FASEROTATIETESTER INCL. LED LAMPJES
Metrel Contactloze spanning- en faserotatiedetector
Contactloze Spannings- en faserotatietester incl. LED lampjes
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250570 |
| Artikelnummer fabrikant | MD126 |
| EAN-code | 3831063425205 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spanningzoeker |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | MD126 |
| Omschrijving | Metrel Contactloze spanning- en faserotatiedetector |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spanningsmeetbereik | 90 - 1000 V |
| Draaiveldrichtingaanduiding | Ja |
| Eenpolige fase-indicatie | Ja |
| Contactloze spanningsherkenning | Ja |
| Momentwaardegeheugen (Data Hold) | Nee |
| Achtergrondverlichting LC-indicatie | Nee |
| Stroomvoorziening | Batterij |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Lengte | 155 mm |
| Bruikbaar in de regen | Ja |
| Doorgangstest | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 162 x 24 x 24 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 52,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st