Metrel - Spanningzoeker - Met LED weergave
Ons artikelnummer
4250567
Artikelnummer fabrikant
MD1060
Type nummer
Met LED weergave
EAN-code
3831063423850
Testwijze
2-polig
Spanningsindicatie
Led
Spanningsmeetbereik
12 - 690 V
Draaiveldrichtingaanduiding
Ja
Doorgangsindicatie
Optisch/akoestisch
Productomschrijving
MD1060 SPANNINGSTESTER LED 12-
Metrel spanningstester MD1060 LED 12-690V ac/dc Cat.IV 600V
spanningstester LED 12-690V AC/DC Cat.IV 600V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250567 |
| Artikelnummer fabrikant | MD1060 |
| EAN-code | 3831063423850 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spanningzoeker |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | Met LED weergave |
| Omschrijving | Metrel spanningstester MD1060 LED 12-690V ac/dc Cat.IV 600V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Testwijze | 2-polig |
| Spanningsindicatie | Led |
| Spanningsmeetbereik | 12 - 690 V |
| Draaiveldrichtingaanduiding | Ja |
| Doorgangsindicatie | Optisch/akoestisch |
| Eenpolige fase-indicatie | Ja |
| Contactloze spanningsherkenning | Nee |
| Momentwaardegeheugen (Data Hold) | Nee |
| Achtergrondverlichting LC-indicatie | Nee |
| Meetpunt bescherming | Ja |
| Meetpuntverlichting | Nee |
| Stroomvoorziening | Batterij |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Lengte | 240 mm |
| Bruikbaar in de regen | Nee |
| Doorgangstest | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 313 x 85 x 55 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 65,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st