Murrelektronik - Patchkabel - 7000-14541-7960500
Ons artikelnummer
2996389
Artikelnummer fabrikant
7000-14541-7960500
Type nummer
7000-14541-7960500
EAN-code
4048879197458
Kabeltype
SF / FTP
Categorie
5
Lengte
5 m
Connectortype uiteinde 1
M12
Connectortype uiteinde 2
Vrij kabeluiteinde
Productomschrijving
7000-14541-7960500 M12 MALE 0 DGR SHIELDED D CODED ETHERNET KABEL M12 5MTR GROEN
M12 male 0° D-cod. with cable shielded PUR 1x4xAWG22 shielded gn UL/CSA+drag ch. 5m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2996389 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-14541-7960500 |
| EAN-code | 4048879197458 |
| Artikelklasse (ETIM) | Patchkabel twisted pair industrieel |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7000-14541-7960500 |
| Omschrijving | M12 male 0° D-cod. with cable PUR 1x4xAWG22 shielded gn+drag-ch 5m |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kabeltype | SF / FTP |
| Categorie | 5 |
| Lengte | 5 m |
| Connectortype uiteinde 1 | M12 |
| Connectortype uiteinde 2 | Vrij kabeluiteinde |
| Connectorbehuizing aansluiting 1 | IEC 61076-2-101-A1 M12-D |
| Materiaal connectorbehuizing aansluiting 1 | Kunststof |
| Mantelkleur | Groen |
| Knikbeschermingstule | Gespoten |
| Borghendelbeveiliging | Nee |
| Kleur knikbeschermingstule | Zwart |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-3-24 |
| Geschikt voor sleepketting | Ja |
| Kabelconstructie | 1x4 |
| AWG-maat | 22 |
| Pinconfiguratie | 1:1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| NVP waarde | 67 % |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,382 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 59,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st