Murrelektronik - Sensor/actor adapter - 7000-42211-0000000
Ons artikelnummer
2453614
Artikelnummer fabrikant
7000-42211-0000000
Type nummer
7000-42211-0000000
EAN-code
4048879143196
Model
Enkel
Contactuitvoering
Male/female
Afgeschermd
Nee
Materiaal behuizing
Kunststof
Aantal polen
4
Productomschrijving
7000-42211-0000000 ADAPTOR M12 MALE/ M8 FEMALE 4 POLE CONF. 1 2 3 4
ADAPTOR M12 MALE/ M8 FEMALE 4 POLE CONF. 1,2,3,4
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2453614 |
| Artikelnummer fabrikant | 7000-42211-0000000 |
| EAN-code | 4048879143196 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actor adapter |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Connection technology |
| Type nummer | 7000-42211-0000000 |
| Omschrijving | ADAPTOR M12 MALE/ M8 FEMALE 4 POLE CONF. 1,2,3,4 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Enkel |
| Contactuitvoering | Male/female |
| Afgeschermd | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 4 |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 85 °C |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Materiaal schroefdraadring | Zink drukgegoten |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Materiaal contactcoating | Goud |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,063 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,28 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st