Murrelektronik - Veldbus, dec. periferie - functie-/technologiemodule - Cube20
Ons artikelnummer
2446401
Artikelnummer fabrikant
57162
Type nummer
Cube20
EAN-code
4048879422956
Voedingsspanning bij AC 50Hz
0 - 0 V
Voedingsspanning bij AC 60Hz
0 - 0 V
Voedingsspanning bij DC
20.4 - 28.8 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Aantal functies
2
Productomschrijving
57162 CUBE20S COUNTER MODULE
CUBE20S COUNTER MODULE 2X32Bit 400Khz 45 Parameter Bytes
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2446401 |
| Artikelnummer fabrikant | 57162 |
| EAN-code | 4048879422956 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - functie-/technologiemodule |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Fieldbus technology |
| Type nummer | Cube20 |
| Omschrijving | CUBE20S COUNTER MODULE 2X32Bit 400Khz 45 Parameter Bytes |
| Land van Oorsprong | TH |
Technisch
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 0 - 0 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 0 - 0 V |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal functies | 2 |
| Breedte | 12.9 mm |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 2 |
| Met optische interface | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Tellen mogelijk | Ja |
| Wegen mogelijk | Nee |
| Geschikt voor temperatuurregeling | Nee |
| Met lasbesturing | Nee |
| Geschikt voor drukregeling | Nee |
| Geschikt voor NC | Nee |
| Geschikt voor elektronische positionering | Ja |
| Geschikt voor CNC | Nee |
| Geschikt voor SSI | Nee |
| Geschikt voor incremental-data-acquisitie | Ja |
| Geschikt voor registratie absolute waarde | Ja |
| Geschikt voor fluxregeling | Nee |
| Geschikt voor fluxmeting | Nee |
| Geschikt voor baansturing | Ja |
| Geschikt voor nok-besturing | Ja |
| Geschikt voor vliegende zaag | Ja |
| Geschikt voor multi-asbesturing | Ja |
| Geschikt voor eenas-regeling | Ja |
| Geschikt voor multi-aspositionering | Ja |
| Geschikt voor eenas-positionering | Ja |
| Functieblok inschakelvergrendeling | Ja |
| Functieblok automatische reset | Ja |
| Hulpcontactblokcontrole functieblok | Nee |
| Functieblok noodstop | Nee |
| Functieblok aanrakingsvrij werkende beveiligingsinrichtingen | Nee |
| Functieblok toestemtoets | Nee |
| Functieblok tweehandschakeling | Nee |
| Functieblok bedrijfssoortenselectie | Nee |
| Functieblok toegangscontrole | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Frequentiemeting | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 109 mm |
| Diepte | 76.5 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,115 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,013 x 0,109 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 314,39 per 1 st |
Artikel bevat 1 st