Murrelektronik - Veldbus, dec. periferie - voedings- en segmentmodule - MASI
Ons artikelnummer
2446212
Artikelnummer fabrikant
56416
Type nummer
MASI
EAN-code
4048879048972
Voedingsspanning bij DC
26.5 - 31.6 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Breedte
60 mm
Aantal HW-interfaces overige
1
Met optische interface
Nee
Productomschrijving
56416 MASI67 INSTALLATION TECHNOLOGY
MASI67 INSTALLATION TECHNOLOGY Conversion from profile cable to 4xM12, 2x power MASI67 passiv distributor 2xPwr 4xM12
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2446212 |
| Artikelnummer fabrikant | 56416 |
| EAN-code | 4048879048972 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - voedings- en segmentmodule |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Fieldbus technology |
| Type nummer | MASI |
| Omschrijving | MASI67 Conversion from profile cable to 4xM12, 2x power |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 26.5 - 31.6 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Breedte | 60 mm |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Met optische interface | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 39 mm |
| Diepte | 94 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,26 kg |
| Afmeting verpakking | 0,039 x 0,06 x 0,094 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 102,21 per 1 st |
Artikel bevat 1 st