Niedax - Kabelgoot - R4G12
Ons artikelnummer
4272240
Artikelnummer fabrikant
81513
Type nummer
R4G12
EAN-code
Productomschrijving
81513 R4G12 KABELGOOT 150 1MM RVS 316, L=3
R4G12 KABELGOOT 150 1mm L=3
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272240 |
| Artikelnummer fabrikant | 81513 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelgoot |
| Merk | Niedax |
| Serie | |
| Type nummer | R4G12 |
| Omschrijving | R4G12 KABELGOOT 150 1mm L=3 |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,09 kg |
| Afmeting verpakking | 3000 x 150 x 12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 399,33 per 1 st |
Artikel bevat 3 m