Niedax - Kabelgoot - VG12
Ons artikelnummer
4272238
Artikelnummer fabrikant
80510
Type nummer
VG12
EAN-code
Productomschrijving
80510 VG12 KABELGOOT 50 1MM STAAL,VOLBAD THERM. VERZ., L=3
VG12 KABELGOOT 50 1mm L=3
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272238 |
| Artikelnummer fabrikant | 80510 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelgoot |
| Merk | Niedax |
| Serie | |
| Type nummer | VG12 |
| Omschrijving | VG12 KABELGOOT 50 1mm L=3 |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,547 kg |
| Afmeting verpakking | 3000 x 50 x 12 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 68,43 per 1 st |
Artikel bevat 3 m