nVent Erico - Aansluitklem aardelektrode - C34
Ons artikelnummer
1750050
Artikelnummer fabrikant
158170
Type nummer
C34
EAN-code
8711893017403
Geschikt voor
Aardelektrode/ronde geleider
Aansluitdoorsnede
70 - 70 mm²
Klembereik ronde geleider
14.2 - 17.2 mm
Materiaal
Overig
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Productomschrijving
158170 AARDKLEM C34 17.3 BRONS GROUND ROD CLAMP
Voor gebruik met e-cu verkoperde aardingspennen. Deze klem wordt gebruikt met een 5/8"–3/4" diam. aardingspen, 70 mm² max. strenggeleider. Deze klem heeft een 14 mm sleutel nodig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1750050 |
| Artikelnummer fabrikant | 158170 |
| EAN-code | 8711893017403 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem aardelektrode |
| Merk | nVent Erico |
| Serie | |
| Type nummer | C34 |
| Omschrijving | Aardingspenklem, brons, gwmtl, 5/8"–3/4" dia, max 70 mm² strengen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Aardelektrode/ronde geleider |
| Aansluitdoorsnede | 70 - 70 mm² |
| Klembereik ronde geleider | 14.2 - 17.2 mm |
| Materiaal | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11,08 kg |
| Afmeting verpakking | 0,262 x 0,258 x 0,116 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st