nVent Erico - Aansluitklem aardelektrode - GC065
Ons artikelnummer
3317866
Artikelnummer fabrikant
GC065
Type nummer
GC065
EAN-code
8711893125368
Geschikt voor
Aardelektrode/ronde geleider
Aansluitdoorsnede
70 - 70 mm²
Klembereik ronde geleider
70 - 120 mm
Oppervlaktebescherming
Vertind
Productomschrijving
GC065 GROUND ROD CLAMP, U-BOLT, TINNED, ONE CONDUCTOR, 2/0 SOL-250 KCMIL STR
Vertinde aardingsstangklem die zowel geschikt is voor parallelle als loodrechte geleiders.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3317866 |
| Artikelnummer fabrikant | GC065 |
| EAN-code | 8711893125368 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem aardelektrode |
| Merk | nVent Erico |
| Serie | |
| Type nummer | GC065 |
| Omschrijving | Ground Rod Clamp, U-Bolt, Tinned, One Conductor |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Aardelektrode/ronde geleider |
| Aansluitdoorsnede | 70 - 70 mm² |
| Klembereik ronde geleider | 70 - 120 mm |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 16,92 kg |
| Afmeting verpakking | 0,315 x 0,348 x 0,249 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 82,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st