nVent Erico - Aansluitklem aardelektrode - GUV16070
Ons artikelnummer
3362288
Artikelnummer fabrikant
710400
Type nummer
GUV16070
EAN-code
8711893020236
Geschikt voor
Aardelektrode/ronde geleider
Aansluitdoorsnede
16 - 16 mm²
Klembereik ronde geleider
14.2 - 14.2 mm
Materiaal
Koper
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Productomschrijving
GUV16070 U-BOUT BRONS 710400
Voor gebruik met verkoperde aardingsstangen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3362288 |
| Artikelnummer fabrikant | 710400 |
| EAN-code | 8711893020236 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem aardelektrode |
| Merk | nVent Erico |
| Serie | |
| Type nummer | GUV16070 |
| Omschrijving | Ground Rod Clamp, U-Bolt, Bare, One Conductor, #4 Solid-2/0 Stranded |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Aardelektrode/ronde geleider |
| Aansluitdoorsnede | 16 - 16 mm² |
| Klembereik ronde geleider | 14.2 - 14.2 mm |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,86 kg |
| Afmeting verpakking | 0,174 x 0,128 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st