nVent Erico - Aansluitklem aardelektrode - GUV70185
Ons artikelnummer
1226334
Artikelnummer fabrikant
710410
Type nummer
GUV70185
EAN-code
8711893020243
Geschikt voor
Aardelektrode/ronde geleider
Aansluitdoorsnede
16 - 16 mm²
Klembereik ronde geleider
14.2 - 14.2 mm
Materiaal
Koper
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Productomschrijving
GUV70185 AARDKLEM 5/8"-1"
Voor gebruik met e-cu verkoperde aardingspennen. Geschikt voor geleiders in zowel parallelle als loodrechte richting. .
Voor gebruik met e-cu verkoperde aardingspennen. Geschikt voor geleiders in zowel parallelle als loodrechte richting..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1226334 |
| Artikelnummer fabrikant | 710410 |
| EAN-code | 8711893020243 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem aardelektrode |
| Merk | nVent Erico |
| Serie | |
| Type nummer | GUV70185 |
| Omschrijving | Aardingspen, U-bout, enkele geleider, koper, messing, 5/8"–1" diam. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Aardelektrode/ronde geleider |
| Aansluitdoorsnede | 16 - 16 mm² |
| Klembereik ronde geleider | 14.2 - 14.2 mm |
| Materiaal | Koper |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,16 kg |
| Afmeting verpakking | 0,177 x 0,13 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st