nVent Erico - Buisaardklem - 107000
Ons artikelnummer
3317129
Artikelnummer fabrikant
107000
Type nummer
107000
EAN-code
8711893070033
Productomschrijving
107000 PIPE COLLAR, STAINLESS STEEL 18-8 (EN 1.4305), 50–80 MM OD
Pijpkraagverbinder voor het verbinden van pijpen en uitlaatpijpen met het bliksembeveiligingssysteem.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3317129 |
| Artikelnummer fabrikant | 107000 |
| EAN-code | 8711893070033 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buisaardklem |
| Merk | nVent Erico |
| Serie | Bliksembeveiliging |
| Type nummer | 107000 |
| Omschrijving | Pipe Collar, Stainless Steel 18-8 (EN 1.4305), 50–80 mm OD |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,306 x 0,164 x 0,178 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st