nVent Erico - Buisaardklem - 107050
Ons artikelnummer
3317131
Artikelnummer fabrikant
107050
Type nummer
107050
EAN-code
8711893070514
Materiaal
Koper
Productomschrijving
107050 PIPE COLLAR, COPPER, 50–80 MM OD
Pijpkraagverbinder voor het verbinden van pijpen en uitlaatpijpen met het bliksembeveiligingssysteem.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3317131 |
| Artikelnummer fabrikant | 107050 |
| EAN-code | 8711893070514 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buisaardklem |
| Merk | nVent Erico |
| Serie | Bliksembeveiliging |
| Type nummer | 107050 |
| Omschrijving | Pipe Collar, Copper, 50–80 mm OD |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Koper |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,58 kg |
| Afmeting verpakking | 0,308 x 0,168 x 0,172 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st