nVent Erico - Buisaardklem - 107060
Ons artikelnummer
3317132
Artikelnummer fabrikant
107060
Type nummer
107060
EAN-code
8711893070637
Materiaal
Koper
Productomschrijving
107060 PIPE COLLAR, COPPER, 70–120 MM OD
Pijpkraagverbinder voor het verbinden van pijpen en uitlaatpijpen met het bliksembeveiligingssysteem.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3317132 |
| Artikelnummer fabrikant | 107060 |
| EAN-code | 8711893070637 |
| Artikelklasse (ETIM) | Buisaardklem |
| Merk | nVent Erico |
| Serie | Bliksembeveiliging |
| Type nummer | 107060 |
| Omschrijving | Pipe Collar, Copper, 70–120 mm OD |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Koper |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,08 kg |
| Afmeting verpakking | 0,524 x 0,272 x 0,17 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 31,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st