nVent Hoffman - Afdekking/afscherming/markeerstrook (kast/lessenaar) - MPLS082
Ons artikelnummer
2101147
Artikelnummer fabrikant
MPLS082
Type nummer
MPLS082
EAN-code
8713574033870
Model
Afdekking
Diepte
500 mm
Breedte
800 mm
Plaats van montage
Overig
Materiaal
Metaal
Productomschrijving
MPLS082 DEKSEL LESSENAAR 800 DEKSEL LESSENAAR 800
Deksel lessenaar, 800, Roestvaststaal 304
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101147 |
| Artikelnummer fabrikant | MPLS082 |
| EAN-code | 8713574033870 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekking/afscherming/markeerstrook (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Lessenaars |
| Type nummer | MPLS082 |
| Omschrijving | Deksel lessenaar, 800 |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Model | Afdekking |
| Diepte | 500 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Plaats van montage | Overig |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,53 x 0,84 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 428,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st