nVent Hoffman - Bevestigingselement (19-inch-module) - HP1800
Ons artikelnummer
2100631
Artikelnummer fabrikant
HP1800
Type nummer
HP1800
EAN-code
8713574067745
Model
Overig
Lengte
1800 mm
Hoogte
1800 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
HP1800 HOOGTEPROF. 1800 HOOGTEPROFIELEN 1800
Hoogteprofielen, 1800, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100631 |
| Artikelnummer fabrikant | HP1800 |
| EAN-code | 8713574067745 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingselement (19-inch-module) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | HP1800 |
| Omschrijving | Hoogteprofielen, 1800 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Overig |
| Lengte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Materiaal | Staal |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,65 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,06 x 1,89 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 110,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 st