nVent Hoffman - Binnenwerk slot voor kast/lessenaar - LHC528
Brutoprijs
8,40
nVent Hoffman - Binnenwerk slot voor kast/lessenaar - LHC528
Ons artikelnummer
1950802
Artikelnummer fabrikant
LHC528
Type nummer
LHC528
EAN-code
8713574219489
Model
Overig
Productomschrijving
LHC528 BINNENWERK DIN 3MM LIFTGREEP
Binnenwerk DIN 3mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1950802 |
| Artikelnummer fabrikant | LHC528 |
| EAN-code | 8713574219489 |
| Artikelklasse (ETIM) | Binnenwerk slot voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | LHC528 |
| Omschrijving | Binnenwerk DIN 3mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,05 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st