nVent Hoffman - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - BDP08R5
Ons artikelnummer
2099641
Artikelnummer fabrikant
BDP08R5
Type nummer
BDP08R5
EAN-code
8713574125605
Materiaal
Staal
Breedte
800 mm
Uitvoering oppervlakte
Poedercoating
Kleur
Grijs
RAL-nummer
7.04
Productomschrijving
BDP08R5 AFDEKPLATEN 800 AFDEKPLATEN 800
Afdekplaten, 800, Plaatstaal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099641 |
| Artikelnummer fabrikant | BDP08R5 |
| EAN-code | 8713574125605 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Lessenaars |
| Type nummer | BDP08R5 |
| Omschrijving | Afdekplaten, 800, Plaatstaal |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 800 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Met ontluchting | Nee |
| Met kabeldoorvoering | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,525 x 0,81 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 126,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st