nVent Hoffman - Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar - DPC0714R5
Ons artikelnummer
2100239
Artikelnummer fabrikant
DPC0714R5
Type nummer
DPC0714R5
EAN-code
8713574122666
Hoogte
100 mm
Materiaal
Staal
Breedte
400 mm
Uitvoering oppervlakte
Poedercoating
Kleur
Grijs
Productomschrijving
DPC0714R5 FRONTPAN. 100+70X400 FRONTPANEEL 100+70X400
Frontpaneel, 100+70x400, Plaatstaal, boven- en onderzijde
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2100239 |
| Artikelnummer fabrikant | DPC0714R5 |
| EAN-code | 8713574122666 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | DPC0714R5 |
| Omschrijving | Frontpaneel, 100+70x400 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 400 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Met ontluchting | Nee |
| Met kabeldoorvoering | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,45 kg |
| Afmeting verpakking | 0,034 x 0,6 x 0,208 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 126,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 st