nVent Hoffman - Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar - CON36
Ons artikelnummer
2099926
Artikelnummer fabrikant
CON36
Type nummer
CON36
EAN-code
8713574052925
Model
Kabelslang
Materiaal
Kunststof
Geschikt voor 19 inch montage
Nee
Breedte
36 mm
Productomschrijving
CON36 KABELSLANG D36 MM KABELSLANG D36 MM
Kabelslang D36 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099926 |
| Artikelnummer fabrikant | CON36 |
| EAN-code | 8713574052925 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | CON36 |
| Omschrijving | Kabelslang D36 mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Kabelslang |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Breedte | 36 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 25 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,45 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,6 x 0,6 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 161,00 per 1 st |
Artikel bevat 25 m