nVent Hoffman - Kastcondensventiel (kast/lessenaar) - EXDBDM25SS6
Ons artikelnummer
4127499
Artikelnummer fabrikant
EXDBDM25SS6
Type nummer
EXDBDM25SS6
EAN-code
8713574247901
Diameter afvoer
32 mm
Productomschrijving
EXDBDM25SS6 EX D M25 ONTLUCHTI
Ex d M25 Ontluchtingsaftappen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127499 |
| Artikelnummer fabrikant | EXDBDM25SS6 |
| EAN-code | 8713574247901 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kastcondensventiel (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EXDBDM25SS6 |
| Omschrijving | Ex d M25 Breather Drain |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diameter afvoer | 32 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,09 kg |
| Afmeting verpakking | 0,051 x 0,203 x 0,127 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 395,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st