nVent Hoffman - Kastcondensventiel (kast/lessenaar) - EXEBDM25SS6
Ons artikelnummer
4127537
Artikelnummer fabrikant
EXEBDM25SS6
Type nummer
EXEBDM25SS6
EAN-code
8713574246898
Diameter afvoer
36 mm
Productomschrijving
EXEBDM25SS6 EX E M25 ONTLUCHTI
Ex e M25 Ontluchtingsaftappen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4127537 |
| Artikelnummer fabrikant | EXEBDM25SS6 |
| EAN-code | 8713574246898 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kastcondensventiel (kast/lessenaar) |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Roestvaststaal |
| Type nummer | EXEBDM25SS6 |
| Omschrijving | Ex e M25 Ontluchtingsaftappen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diameter afvoer | 36 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,09 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,203 x 0,127 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 169,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st