nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - BP4630SS
Ons artikelnummer
2099672
Artikelnummer fabrikant
BP4630SS
Type nummer
BP4630SS
EAN-code
8713574119079
Nuttig koelvermogen bij 35/35°C
586 W
Hoogte
184 mm
Diepte
64 mm
Breedte
64 mm
Met temperatuurregeling
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BP4630SS VORTEX-KOELUNIT 586W VORTEX-KOELUNIT 586W 184
Vortex-koelunit 586W, 184, luchtstroming 850 l/min, Roestvaststaal 304
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2099672 |
| Artikelnummer fabrikant | BP4630SS |
| EAN-code | 8713574119079 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | BP4630SS |
| Omschrijving | Vortex-koelunit 586W, 184 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Nuttig koelvermogen bij 35/35°C | 586 W |
| Hoogte | 184 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Met temperatuurregeling | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Ja |
| Model | Lucht/lucht |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,36 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,11 x 0,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.564,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st