nVent Hoffman - Lessenaarsectie leeg - MPG10R5
Ons artikelnummer
1160158
Artikelnummer fabrikant
MPG10R5
Type nummer
MPG10R5
EAN-code
8713574128033
Component lessenaarsysteem
Standconsole
Hoogte
985 mm
Diepte
400 mm
Breedte
1 mm
Materiaal
Staal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
MPG10R5 LESSENAAR AFM. 985X1000X400
Lessenaar, 985x1000x400, Kast, met MP, Plaatstaal, IP66
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1160158 |
| Artikelnummer fabrikant | MPG10R5 |
| EAN-code | 8713574128033 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lessenaarsectie leeg |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Lessenaars |
| Type nummer | MPG10R5 |
| Omschrijving | Lessenaar, 985x1000x400 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Component lessenaarsysteem | Standconsole |
| Hoogte | 985 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Breedte | 1 mm |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Aantal deuren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 81,9 kg |
| Afmeting verpakking | 0,55 x 1,05 x 1,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 945,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st