nVent Hoffman - Profiel voor kast/lessenaar - VB2200
Ons artikelnummer
2101791
Artikelnummer fabrikant
VB2200
Type nummer
VB2200
EAN-code
8713574068728
Model
Systeemgebonden
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Lengte
2.2 mm
Traploze bevestiging
Nee
Productomschrijving
VB2200 VERTICAAL PROF. 2200 VERTICAAL PROFIEL 2200
Verticaal profiel, 2200
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101791 |
| Artikelnummer fabrikant | VB2200 |
| EAN-code | 8713574068728 |
| Artikelklasse (ETIM) | Profiel voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | VB2200 |
| Omschrijving | Verticaal profiel, 2200 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Systeemgebonden |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Lengte | 2.2 mm |
| Traploze bevestiging | Nee |
| Montagewijze | Schroefbevestiging |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,27 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,1 x 2,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 111,00 per 1 st |
Artikel bevat 2 st