nVent Hoffman - Schakelkast leeg - MCD20164R5
Ons artikelnummer
1075703
Artikelnummer fabrikant
MCD20164R5
Type nummer
MCD20164R5
EAN-code
8713574129344
Hoogte
2000 mm
Diepte
400 mm
Breedte
1600 mm
Materiaal
Staal
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
MCD20164R5 2000X1600X400MM
Modulaire vloerkast 2-deurs, met m-plaat, achterpaneel 2000x1600x400 S
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1075703 |
| Artikelnummer fabrikant | MCD20164R5 |
| EAN-code | 8713574129344 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Vloerstaande kasten |
| Type nummer | MCD20164R5 |
| Omschrijving | Mod vloerkast 2D met MP AP 2000x1600x400 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 2000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Breedte | 1600 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Ja |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Vrijstaand | Ja |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Hoekmodel | Ja |
| Tussenbouw | Ja |
| Koppelbaar | Ja |
| Warmteverlies-vermogen (∆T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 891 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 14000 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 900 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 6000 N |
| Met deur | Ja |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Transparant deksel | Nee |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Uitbreekpoorten | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 225 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 1,6 x 2,15 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.989,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st