nVent Hoffman - Scheidingsplaat voor kast/lessenaar - SGPZ08
Ons artikelnummer
2101513
Artikelnummer fabrikant
SGPZ08
Type nummer
SGPZ08
EAN-code
8713574043169
Hoogte
410 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
800 mm
Voorzien van connectoruitsparingen
Nee
Productomschrijving
SGPZ08 SCHEIDINGSPLAAT 800 SCHEIDINGSPLAAT 800
Scheidingsplaat, 800, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2101513 |
| Artikelnummer fabrikant | SGPZ08 |
| EAN-code | 8713574043169 |
| Artikelklasse (ETIM) | Scheidingsplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Lessenaars |
| Type nummer | SGPZ08 |
| Omschrijving | Scheidingsplaat, 800 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Hoogte | 410 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 800 mm |
| Voorzien van connectoruitsparingen | Nee |
| Lichtboogvast | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,33 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,8 x 0,42 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 98,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st