OBO - Afdekplaat vloerzuil/vloerpot - AP1 GESRM2
Brutoprijs
2,43
OBO - Afdekplaat vloerzuil/vloerpot - AP1 GESRM2
Ons artikelnummer
3046116
Artikelnummer fabrikant
7405426
Type nummer
AP1 GESRM2
EAN-code
4012196605231
Lengte afdekplaat
72 mm
Toepassing
Montagedoos leidingwegen
Aantal enkelvoudige uitsparingen
1
Aantal tweevoudige uitsparingen
0
Aantal drievoudige uitsparingen
0
Productomschrijving
7405426 Afdekplaat voor GESRM2 72x55x12, PA, grafietzwart, 9011
Afdekplaat voor de inbouw van 1 Module 45
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3046116 |
| Artikelnummer fabrikant | 7405426 |
| EAN-code | 4012196605231 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekplaat vloerzuil/vloerpot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | AP1 GESRM2 |
| Omschrijving | Afdekplaat voor GESRM2 72x55x12 Polyamide graphitschwarz RAL 9011 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Lengte afdekplaat | 72 mm |
| Toepassing | Montagedoos leidingwegen |
| Aantal enkelvoudige uitsparingen | 1 |
| Aantal tweevoudige uitsparingen | 0 |
| Aantal drievoudige uitsparingen | 0 |
| Aantal CEE/perilex uitsparingen | 0 |
| Aantal vierkante uitsparingen | 1 |
| Aantal ronde uitsparingen | 0 |
| Aantal ovale uitsparingen | 0 |
| Installatietechniek | Rastermaat 45 |
| Bevestigingswijze | Klemmen (snap) |
| Blindplaat | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Geschikt voor opdrukveld | Nee |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Kleur | Zwart |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,056 x 0,015 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st