OBO - Aftakstuk kabelgoot - RAA 150 FS
Ons artikelnummer
4327123
Artikelnummer fabrikant
6042161
Type nummer
RAA 150 FS
EAN-code
4012197337704
Geschikt voor kabelgoothoogte
110 mm
Kabelgoot-aftakbreedte
500 mm
Nato perforatie
Nee
Model
Geïntegreerde verbinder
Geschikt voor functiebehoud
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6042161 AANBOUW T-STUK VOOR KA BELGOOT 110X500 STAAL SENDZIMIR VERZINKT
Aanbouw-aftakstuk voor het maken van een horizontale aftakking of kruising, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten, zijhoogte 110 mm. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327123 |
| Artikelnummer fabrikant | 6042161 |
| EAN-code | 4012197337704 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RAA 150 FS |
| Omschrijving | Aanbouw T-stuk voor kabelgoot 110x500 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 110 mm |
| Kabelgoot-aftakbreedte | 500 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,164 x 0,609 x 0,112 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 268,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st