OBO - Aftakstuk kabelgoot - RAA 610 FT
Ons artikelnummer
4327128
Artikelnummer fabrikant
6042211
Type nummer
RAA 610 FT
EAN-code
4012197342364
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Kabelgoot-aftakbreedte
100 mm
Nato perforatie
Nee
Model
Geïntegreerde verbinder
Geschikt voor functiebehoud
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6042211 AANBOUW T-STUK VOOR KA BELGOOT 60X100 STAAL THERMISCH VERZINKT
Aanbouw-aftakstuk voor het maken van een horizontale aftakking of kruising, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten, zijhoogte 60 mm. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen en buiten. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327128 |
| Artikelnummer fabrikant | 6042211 |
| EAN-code | 4012197342364 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RAA 610 FT |
| Omschrijving | Aanbouw T-stuk voor kabelgoot 60x100 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Kabelgoot-aftakbreedte | 100 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,162 x 0,209 x 0,062 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 153,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st