OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - CNS 3-D-D
Ons artikelnummer
1511058
Artikelnummer fabrikant
5092701
Type nummer
CNS 3-D-D
EAN-code
4012195952817
Montagewijze
Tafelcontactdoos
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
255 V
Max. continuspanning DC
255 V
Nom. belastingsstroom
16 A
Productomschrijving
5092701 CNS 3-D-D BEV.VERDEELB OVERSPANNINGSBEV.VERDEELBLOK
Overspanningsbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11 voor toepassing op contactdoos met randaarde. • Met optische en akoestische signalering, functie-indicatie• 3-voudige contactdoos• Lengte van de aansluitkabel 2 m• Y-schakeling voor hoge elektrische veiligheid Toepassing: bijv. beveiligen van PC's, printers, kopieerapparaten, faxtoestellen enz.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1511058 |
| Artikelnummer fabrikant | 5092701 |
| EAN-code | 4012195952817 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparaatoverspanningbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | CNS 3-D-D |
| Omschrijving | Overspanningsbeveiliging versie Duitsland 230V schwarz |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | Tafelcontactdoos |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Max. continuspanning DC | 255 V |
| Nom. belastingsstroom | 16 A |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 7 kA |
| Veiligheidsniveau | 1000 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1 kV |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Akoestisch en optisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,772 kg |
| Afmeting verpakking | 0,288 x 0,113 x 0,112 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 267,14 per 1 st |
Artikel bevat 1 st