OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - FC-D
Ons artikelnummer
1107255
Artikelnummer fabrikant
5092800
Type nummer
FC-D
EAN-code
4012195035053
Montagewijze
Wandcontactdoos
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
275 V
Nom. belastingsstroom
16 A
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE)
7 kA
Productomschrijving
5092800 FC-D-D FINE CONTROLLER
Overspanningsbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11 voor toepassing op contactdoos met randaarde. • Tussenstekker• Scheidingsinrichting en functie-indicatie• Met verhoogde aanrakingsveiligheid
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1107255 |
| Artikelnummer fabrikant | 5092800 |
| EAN-code | 4012195035053 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparaatoverspanningbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | FC-D |
| Omschrijving | FineController 230V reinweiß RAL 9010 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | Wandcontactdoos |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 275 V |
| Nom. belastingsstroom | 16 A |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 7 kA |
| Veiligheidsniveau | 1.5 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.5 kV |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,111 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,08 x 0,082 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 179,34 per 1 st |
Artikel bevat 1 st