OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - FC-SAT-D
Ons artikelnummer
3041616
Artikelnummer fabrikant
5092816
Type nummer
FC-SAT-D
EAN-code
4012195035176
Montagewijze
Overig
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
275 V
Nom. belastingsstroom
16 A
Veiligheidsniveau L-N
1.2 kV
Productomschrijving
5092816 FineController inclusief SAT-beveiliging 230V, zuiver wit, 9010
Gecombineerde overspanningsbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11voor gebruik bij SAT-installaties en receivers. • adapterstekker • scheidingsinrichting en functie-indicatie• met verhoogde aanrakingsveiligheid• incl. 0,5 m aansluitkabel in wit (dubbel afgeschermd)• hoogste continuspanning TV-aansluiting 72 V DC / 1,5 A (25 °C)• grensfrequentie: 2,5 GHz (75 Ohm-systeem)Opmerking: de technische gegevens in de tabel gelden voor de stroomvoorziening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041616 |
| Artikelnummer fabrikant | 5092816 |
| EAN-code | 4012195035176 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparaatoverspanningbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | FC-SAT-D |
| Omschrijving | FineController inclusief SAT-beveiliging 230V reinweiß RAL 9010 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Overig |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 275 V |
| Nom. belastingsstroom | 16 A |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.2 kV |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,161 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,1 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 193,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st