OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - ÜSS 45-A-RW
Ons artikelnummer
3043137
Artikelnummer fabrikant
6117465
Type nummer
ÜSS 45-A-RW
EAN-code
4012196117611
Montagewijze
Module
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
255 V
Max. continuspanning DC
255 V
Nom. belastingsstroom
16 A
Productomschrijving
6117465 Overspanningsbeveil.module 45 met akoestische melding 255V, zuiver wit
Overspanningsbeveiliging / netfijnbeveiliging type 3 conform EN 61643-11 voor installatie in Rapid 45-goten, apparatuurinbouwkokers en vloersystemen. • Versie-A met akoestische functie-indicatie (signaalgeluid uitschakelbaar)• Snelle en eenvoudige montage• Geringe bouwbreedte van 22,5 mm• Kleur: helder wit; RAL 9010 Toepassing: de overspanningsbeveiligingsmodule beveiligt navolgende en dichtbij gelegen contactdozen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043137 |
| Artikelnummer fabrikant | 6117465 |
| EAN-code | 4012196117611 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparaatoverspanningbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | ÜSS 45-A-RW |
| Omschrijving | Overspanningsbeveil.module 45 met akoestische melding 255V reinweiß RA |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | Module |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Max. continuspanning DC | 255 V |
| Nom. belastingsstroom | 16 A |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) | 2.5 kA |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 5 kA |
| Veiligheidsniveau | 1.5 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1500 kV |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Akoestisch |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 1.5 mm² |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,052 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 222,89 per 1 st |
Artikel bevat 1 st