OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF12-AC/DC-FS
Brutoprijs
335,08
OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF12-AC/DC-FS
Ons artikelnummer
3041770
Artikelnummer fabrikant
5097454
Type nummer
VF12-AC/DC-FS
EAN-code
4012195736561
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC
12 V
Max. continuspanning AC
13.5 V
Max. continuspanning DC
18 V
Nom. belastingsstroom
20 A
Productomschrijving
5097454 Bliksembarrière 12V versie AC en DC + optisch signaal 12V
Overspanningsbeveiliging netfijnbeveiliging type 3 conform EN 61643-11 met extern contact • Met extern wisselcontact, potentiaalvrij wisselcontact• Geschikt voor gelijk- en wisselspanningssystemen• Met optische functie-indicatie• Met montagevriendelijke, schroefloze aansluitklemmen• In plaatsbesparende 17,5 mm rastermaat• Y-schakeling Toepassing: universele toepassing op 35 mm DIN-rail in standaard verdelerkast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041770 |
| Artikelnummer fabrikant | 5097454 |
| EAN-code | 4012195736561 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparaatoverspanningbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | VF12-AC/DC-FS |
| Omschrijving | Bliksembarrière met signalering 12V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. spanning AC | 12 V |
| Max. continuspanning AC | 13.5 V |
| Max. continuspanning DC | 18 V |
| Nom. belastingsstroom | 20 A |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) | 0.7 kA |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 2 kA |
| Veiligheidsniveau | 0.11 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 0.11 kV |
| Aantal polen | 3 |
| Met meldcontact | Ja |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 2.5 mm² |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,088 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 335,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st