OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF230-AC-FS
Ons artikelnummer
1114763
Artikelnummer fabrikant
5097858
Type nummer
VF230-AC-FS
EAN-code
4012195578215
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
255 V
Nom. belastingsstroom
20 A
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N)
2.5 kA
Productomschrijving
5097858 VF230-AC-FS
Overspanningsbeveiliging netfijnbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11 met extern contact • Met extern contact, potentiaalvrij wisselcontact, voor functiebewaking• Geschikt voor AC wisselspanningssystemen• Met optische functie-indicatie• Met montagevriendelijke, schroefloze aansluitklemmen• In plaatsbesparende 17,5 mm rastermaat• Y-schakeling Toepassing: universele toepassing op 35 mm DIN-rail in standaard verdelerkast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1114763 |
| Artikelnummer fabrikant | 5097858 |
| EAN-code | 4012195578215 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparaatoverspanningbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | VF230-AC-FS |
| Omschrijving | Bliksembarrière met signalering 230V AC |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 255 V |
| Nom. belastingsstroom | 20 A |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) | 2.5 kA |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 7 kA |
| Veiligheidsniveau | 1 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1000 kV |
| Veiligheidsniveau L-PE/N-PE | 1.4 kV |
| Aantal polen | 3 |
| Met meldcontact | Ja |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 2.5 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 2.5 mm² |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,093 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 263,77 per 1 st |
Artikel bevat 1 st