OBO - Apparaatoverspanningbeveiliging - VF24-AC/DC
Ons artikelnummer
1146724
Artikelnummer fabrikant
5097607
Type nummer
VF24-AC/DC
EAN-code
4012195578123
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Nom. spanning AC
24 V
Nom. spanning DC
24 V
Max. continuspanning AC
34 V
Max. continuspanning DC
46 V
Productomschrijving
5097607 VF24-AC/DC BLIKSEM- BARRIERE 24V AC/DC 24V AC
Overspanningsbeveiliging / netfijnbeveiliging type 3 conform NEN-EN-IEC 61643-11 • Geschikt voor gelijk- en wisselspanningssystemen• Met optische functie-indicatie• Met montagevriendelijke, schroefloze aansluitklemmen• In plaatsbesparende 17,5 mm rastermaat• Y-schakeling Toepassing: universele toepassing op 35 mm DIN-rail in iedere standaard verdelerkast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146724 |
| Artikelnummer fabrikant | 5097607 |
| EAN-code | 4012195578123 |
| Artikelklasse (ETIM) | Apparaatoverspanningbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | VF24-AC/DC |
| Omschrijving | Bliksembarrière voor AC en DC 24V AC |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. spanning AC | 24 V |
| Nom. spanning DC | 24 V |
| Max. continuspanning AC | 34 V |
| Max. continuspanning DC | 46 V |
| Nom. belastingsstroom | 20 A |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) | 0.7 kA |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 2 kA |
| Veiligheidsniveau | 0.13 kV |
| Aantal polen | 3 |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 2.5 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 2.5 mm² |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,104 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 191,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st