OBO - Balkklem C-model - KWH 20 FT
Ons artikelnummer
3044735
Artikelnummer fabrikant
6355064
Type nummer
KWH 20 FT
EAN-code
4012196194650
Geschikt voor flensdikte
17 - 17 mm
Draadmaat (metrisch)
12
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Thermisch verzinkt (Hot-dip)
Breukbelasting
5700 N
Productomschrijving
6355064 Klemhoek met haakschroef, h = 20 mm 60x50, St, FT
Klemhaak met hakenkopbout type KWH voor de bevestiging in een montagerail type CPS 5.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044735 |
| Artikelnummer fabrikant | 6355064 |
| EAN-code | 4012196194650 |
| Artikelklasse (ETIM) | Balkklem C-model |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | KWH 20 FT |
| Omschrijving | Klemhoek met haakschroef, h = 20 mm 60x50 Staal thermisch verzinkt zin |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Geschikt voor flensdikte | 17 - 17 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Breukbelasting | 5700 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,241 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,075 x 0,088 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 116,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st