OBO - Basiselement voor overspanningsafleider - MB 1
Ons artikelnummer
3041736
Artikelnummer fabrikant
5096648
Type nummer
MB 1
EAN-code
4012195415732
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Signalering op apparaat
Geen
Productomschrijving
5096648 MultiBase 1-polig 1-polig
• Passend op V 25-B+C, V 20-C en V10-C• Voorgemonteerd en aansluitklaar• Voor TN-systemen• Multifunctionele klemmen voor comfortabele verbinding met standaard inbouwapparatuur• Modules 180 graden draaibaar
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3041736 |
| Artikelnummer fabrikant | 5096648 |
| EAN-code | 4012195415732 |
| Artikelklasse (ETIM) | Basiselement voor overspanningsafleider |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | MB 1 |
| Omschrijving | MultiBase 1-polig 1-polig |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Signalering op apparaat | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,123 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,067 x 0,042 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,29 per 1 st |
Artikel bevat 1 st