OBO - Bedradingsclip leidingkanaal - CABLIX HZ
Ons artikelnummer
1131494
Artikelnummer fabrikant
6132663
Type nummer
CABLIX HZ
EAN-code
4012196734641
Hoogte
2 mm
Materiaal
Kunststof
Breedte
10 mm
Halogeenvrij
Ja
Kleur
Grijs
Productomschrijving
6132663 CABLIX HZ DRAADHOUDER V. BEDRADINGSKOKER R7030 GRS
Bevestigingslip voor de CABLIX-kanalen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1131494 |
| Artikelnummer fabrikant | 6132663 |
| EAN-code | 4012196734641 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingsclip leidingkanaal |
| Merk | OBO |
| Serie | CABLIX s |
| Type nummer | CABLIX HZ |
| Omschrijving | CABLIX bedradingskokers universele draadhouder 148x10x2 Polypropyleen |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 2 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 10 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7030 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 500 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,001 kg |
| Afmeting verpakking | 0,35 x 0,23 x 0,1 m |
| Volle verpakking bevat | 500 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st