OBO - Bedradingskoker - CABLIX 100100 S
Ons artikelnummer
1032217
Artikelnummer fabrikant
6132651
Type nummer
CABLIX 100100 S
EAN-code
4012196734627
Hoogte
100 mm
Breedte
100 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Uitvoeringsvorm zijwand
Uitdrukpoorten
Productomschrijving
6132651 CABLIX KOKER H100XB100 BEDR.KOKER+DKS+ZSL R7030 GRS
Bedradingskoker inclusief deksel en bodemperforatie voor horizontale en verticale installatie van elektrische kabels en leidingen in de schakelkast. De lamellen kunnen zonder gereedschap worden uitgebroken. Speciale lengte op aanvraag
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032217 |
| Artikelnummer fabrikant | 6132651 |
| EAN-code | 4012196734627 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | CABLIX s |
| Type nummer | CABLIX 100100 S |
| Omschrijving | Bedradingskoker CABLIX Set 100x100 7030 2000x100x100 Polyvinylchloride |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Sleufafstand | 6.5 mm |
| Sleufbreedte | 6 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Kruipstroomvast | Nee |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 9065 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 7030 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 28 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 13,681 kg |
| Afmeting verpakking | 2,02 x 0,245 x 0,25 m |
| Volle verpakking bevat | 8 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 80,60 per 1 st |
Artikel bevat 2 m