OBO - Bedradingskoker - CABLIX 80100 S
Brutoprijs
81,24
OBO - Bedradingskoker - CABLIX 80100 S
Ons artikelnummer
1032230
Artikelnummer fabrikant
6132644
Type nummer
CABLIX 80100 S
EAN-code
4012196728572
Hoogte
80 mm
Breedte
100 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Uitvoeringsvorm zijwand
Uitdrukpoorten
Productomschrijving
6132644 CABLIX KOKER H80XB100 BEDR.KOKER+DKS+ZSL R7030 GRS
Bedradingskoker inclusief deksel en bodemperforatie voor horizontale en verticale installatie van elektrische kabels en leidingen in de schakelkast. De lamellen kunnen zonder gereedschap worden uitgebroken. Speciale lengte op aanvraag
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032230 |
| Artikelnummer fabrikant | 6132644 |
| EAN-code | 4012196728572 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | CABLIX s |
| Type nummer | CABLIX 80100 S |
| Omschrijving | Bedradingskoker CABLIX Set 80x100 7030 Polyvinylchloride steingrau RAL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Sleufafstand | 6.5 mm |
| Sleufbreedte | 6 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Kruipstroomvast | Nee |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 7170 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 7030 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 38 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,975 kg |
| Afmeting verpakking | 2 x 0,1 x 0,08 m |
| Volle verpakking bevat | 12 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 81,24 per 1 st |
Artikel bevat 2 m