OBO - Bedradingskoker - CABLIX 80120 S
Brutoprijs
88,18
OBO - Bedradingskoker - CABLIX 80120 S
Ons artikelnummer
1032231
Artikelnummer fabrikant
6132646
Type nummer
CABLIX 80120 S
EAN-code
4012196728589
Hoogte
80 mm
Breedte
120 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Uitvoeringsvorm zijwand
Uitdrukpoorten
Productomschrijving
6132646 CABLIX KOKER H80XB120 BEDR.KOKER+DKS+ZSL R7030 GRS
Bedradingskoker inclusief deksel en bodemperforatie voor horizontale en verticale installatie van elektrische kabels en leidingen in de schakelkast. De lamellen kunnen zonder gereedschap worden uitgebroken. Speciale lengte op aanvraag
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032231 |
| Artikelnummer fabrikant | 6132646 |
| EAN-code | 4012196728589 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | CABLIX s |
| Type nummer | CABLIX 80120 S |
| Omschrijving | Bedradingskoker CABLIX Set 80x120 7030 Polyvinylchloride steingrau RAL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Sleufafstand | 6.5 mm |
| Sleufbreedte | 6 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Kruipstroomvast | Nee |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 8680 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 7030 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 23 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 17,379 kg |
| Afmeting verpakking | 2,02 x 0,29 x 0,2 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 88,18 per 1 st |
Artikel bevat 2 m