OBO - Bedradingskoker - CABLIX 8060 S
Brutoprijs
58,84
OBO - Bedradingskoker - CABLIX 8060 S
Ons artikelnummer
1032228
Artikelnummer fabrikant
6132640
Type nummer
CABLIX 8060 S
EAN-code
4012196727872
Hoogte
80 mm
Breedte
60 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Uitvoeringsvorm zijwand
Uitdrukpoorten
Productomschrijving
6132640 CABLIX KOKER H80XB60 BEDR.KOKER+DKS+ZSL R7030 GRS
Bedradingskoker inclusief deksel en bodemperforatie voor horizontale en verticale installatie van elektrische kabels en leidingen in de schakelkast. De lamellen kunnen zonder gereedschap worden uitgebroken. Speciale lengte op aanvraag
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032228 |
| Artikelnummer fabrikant | 6132640 |
| EAN-code | 4012196727872 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | CABLIX s |
| Type nummer | CABLIX 8060 S |
| Omschrijving | Bedradingskoker CABLIX Set 80x60 7030 Polyvinylchloride steingrau RAL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Sleufafstand | 6.5 mm |
| Sleufbreedte | 6 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Kruipstroomvast | Nee |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 4140 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met deksel/afdekking | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 7030 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,355 kg |
| Afmeting verpakking | 2 x 0,06 x 0,08 m |
| Volle verpakking bevat | 18 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 58,84 per 1 st |
Artikel bevat 2 m